A + PARKET RADKO PAŠEK

pokládka parket

Součástí služeb, které nabízíme svým zákazníkům, je pokládka parket. Naše společnost realizuje pokládku nových parket a také renovace parket jako je broušení parket, lakování, olejování či opravy parket.

Parkety se poslední léta vrací do módy. Jejich žádanost je způsobena mnohými faktory, přičemž k těm s největší váhou se řadí jejich přirozený vzhled, vynikající životnost a odolnost proti nárazům i běžnému opotřebení a také možnost různých způsobů pokládání parket.

VÝHODY PARKET

Další nespornou výhodou parketových podlah je jejich souběžnost se zdravým, kvalitním a přirozeným bydlením. Nejenže parkety udržují vyvážené klima v místnosti a příjemně „voní“, ale je především vhodné pro osoby trpící alergiemi a astmaty.

POKLÁDKA PARKET

Nádhernou strukturu parketové podlahy vám jen stěží jiná podlaha nabídne. Parkety nabízí jedinečnou atmosféru a zvláštní nádech nostalgie. Parkety ovšem nabízí také výborné praktické přednosti, mezi které čítáme například její vyjímečnou trvanlivost, vysokou odolnost, snadnou údržbu a především možnost několikanásobné obnovy.

Pokládka parket, která je provedena správným a pečlivým způsobem, dokáže dát místnosti zcela nový ráz a celkový vzhled. Pokládka parket se může realizovat různými styly a způsoby a tím vytvářet jedinečné obrazce a seskupení.
Parkety jsou vyráběny z několika druhů dřeva, nabízí tedy možnost sladění parketové podlahy s celkovým nádechem místnosti.

Současný trh, stejně tak naše společnost A + PARKET Radko Pašek – parkety, vám nabízí široký výběr z mnoha druhů parketových podlah. Ponořte se do naší nabídky, kterou prezentujeme na našich internetových stránkách, nebo nás neváhejte kontaktovat pomocí těchto kontaktních údajů:

Mobil+800 023 361
Tel.: +420 608 101 302
Emailinfo@parketypasek.cz

SELSKÁ PODLAHA – NOVINKA

PARKETOVÉ VLYSY – SELSKÁ PODLAHA Z VELKOFORMÁTOVÝCH PARKET JAKO NOVINKA

Toužíte po selské podlaze? Tato podlaha má některá svoje specifika .

Při pokládce na rošt, tak jak se to provádělo dříve podlaha vrže, pruží. Vznikají nevzhledné škvíry, ve kterých se drží nečistota. Pokládkou roštu a vlastních palubek se podlaha zvedne asi o 5-8 cm. Pokud s tím nepočítáme dopředu, již při stavbě domu, nebo rekonstrukci chalupy, může to být velký problém. Pokud se jedná o chalupu, výkyv teplot, kdy je v chalupě okolo nuly a po zatopení se teplota šplhá k 25 st.Celsia v zimě, nám hrozí riziko srážení vlhkosti a tím vznik plísní nebo dřevomorky, která nám podlahu zcela zlikviduje.

Pokud se palubky lepí celoplošně na beton, je zase riziko velkého namáhání lepidla, kdy se palubka v délce čtyř metrů může natahovat a smršťovat až o 3 centimetry, a tím se může utrhnout od podkladu.

JSME PŘÍMÍ VÝROBCI

Jsme přímí výrobci masivních parketových vlysů z měkkého dřeva (smrk, borovice, jedle, modřín) v rozměrech od 60cm do 120cm délky a šíře 10-14cm s perem a drážkou. Tato podlaha se lepí na beton nebo OSB desky jako parkety. Tím, že jsou rozměry parket menší, se ruší riziko utržení podkladu, a podlaha se tedy stává stabilní. Výška parket je 22mm a nebo dle dohody. Již při kalkulaci se na takovou zakázku připraví řezivo a sleduje se jeho vlhkost a vyzrálost od začátku do konce. Parkety jsou sušeny přírodně, a tím se podstatně zmenší jejich vlastnost nabírání vzdušné vlhkosti.

Někdo možná namítne, že taková podlaha je velmi měkká. Ano, to je pravda, ale v dnešní době se povrchová úprava u našich podlah provádí speciálním lakem, který vyzrává až uvnitř dřeva a tím povrch dostatečně vytvrdí. Poté se nanáší speciální houževnatý lak na extrémní zátěž. Povrchová úprava je pak zcela srovnatelná s povrchem bukové podlahy.

Výrobu a montáž podlahy zajišťují kvalifikovaní pracovníci s mnohaletou praxí. Cena takové podlahy je přitom nižší než klasické parkety a i lépe zapadá do interiéru chalupy.

R.Pašek