O NÁS

Obrací se na nás stále velké množství zákazníků…

KDO JSME ?

Pokud se podíváme do historie firmy, která se datuje do roku 1996, začínala tehdy teprve konkurence a parkety dělalo jen několik zavedených firem s praxí. Všeobecně byla velká poptávka po masivních podlahovinách.

Bohužel se po nástupu krize poptávka částečně snížila, a hlavně se objevilo mnoho firem, které, začaly ne zcela seriózně snižovat ceny na úkor kvality jak práce, tak samotných materiálů.

To je vidět především v posledních třech letech, kdy se na nás obrací množství zákazníků, kteří se nechali zlákat cenou za renovaci okolo 200 Kč/m² a po dvou letech už na parketách není vidět lak. To je škoda a nedělá to dobré jméno všem podlahářům.

Naše firma patří mezi známé a velmi vyhledávané firmy, specializující se na podlahové krytiny. Provádíme renovace parket (broušení, lakování, olejování) a pokládku parket, dřevěných a plovoucích podlah. Pro extrémně namáhané prostory, jako jsou výstavní síně, taneční sály, galerie apod., jsme schopni upravit povrch speciálními laky s vysokou životností, ověřenými po několik let v těch nejtěžších podmínkách. Pokud již parkety máte položeny, ale časem se na nich objevují chyby a nerovnosti, neváhejte kontaktovat naši firmu.

Mezi naše služby v tomto oboru patří také opravy a doložení parket. Pracujeme ve všech městech, regionech, po celé České republice. V naší firmě klademe důraz na rychlost provedení zakázky, nízkou cenu a přitom vysokou kvalitu poskytnutou ve všech našich pracích. Dlouholeté zkušenosti a praxe v oboru podlahových krytin vytvořily z naší firmy tým pracovníků, kteří svou práci mají jako svůj koníček, pracují precizně, kvalitně, odvádějí ji do všech detailů, tak, aby zákazníci byli s naší firmou víc než spokojeni. Každý zaměstnanec prošel školením a tak v našem týmu pracují opravdoví odborníci.

Svěřte svou podlahu do naší péče, budete překvapeni kvalitou a precizností naší odvedené práce. Zakládáme si na velmi vysoké kvalitě.

 

Klademe důraz na osobní přístup ke každému zákazníkovi, s možností celou objednávku, jak renovace, tak pokládky parket, realizovat buďto osobně, s návštěvou na místě samotném, ale i po internetu nebo telefonu. Vše se dá tedy bez ohledu na zaneprázdnění či pracovní vytížení zákazníka objednat, nacenit a posléze realizovat po internetu či telefonu.

Při každé zakázce máte odhad ceny a při příjezdu pracovníka na samotnou zakázku, je v první řadě vše změřeno a spočítáno. Zákazník tedy již na počátku prací ví, co ho bude celá zakázka stát. Nemůže tedy dojít k překvapení, kde je po dokončení prací cena zcela jiná, než bylo na počátku dohodnuto. Máte tedy záruku ceny.